Български разработчици представиха втората си мобилна игра

Българските разработчици Waphoo JSC представиха втората си мобилна игра – Tap-Tap Dance, част от 3D мултиплейър образователната платформа за деца, която компанията разработва.

Tap-Tap Dance е изцяло с музикална насоченост и специално създадена да забавлява всички любители на ритъма и танците. Играта е безплатна и налична в Google Play.

Играчите трябва да спазват ритъма на песента, като натискат върху оцветените бутони в точния момент. Колкото повече напредват в играта, толкова по-бързи и прецизни трябва да бъдат реакциите им, за да трупат точки и покриват нива.

Waphoo използват Unity 3D технология, която позволява поддържане на възможно най-много платформи, но основния фокус пада върху мобилните версии.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *