Huawei Honor 8 lite от следващата седмица във VIVACOM

Huawei Honor 8 lite ще се предлага от VIVACOM от началото на следващата седмица, съобщиха днес от телекома.

Моделът е с гладък корпус с 2.5D извито стъкло, 5.2“ IPS дисплей с Full HD резолюция. Устройството разполага с 12MP основна камера с BSI сензор, а 8MP предна камера е с широк (77 градуса) ъгъл на снимане.

Honor 8 lite работи с осемядрен Kirin 655 енергоспестяващ процесор (четириядрен 2.1 GHz & четириядрен 1.7 GHz) и 3GB RAM. Освен това предлага сензор за пръстови отпечатъци, възможност за работа с две SIM карти и идва с най-новата версия на Android операционна система – Nougat 7.0.

VIVACOM предлага смартфона на цена от 13.90 лв. в комбинация с тарифен план Smart XL. Първоначално моделът ще се предлага в класически черен цвят, а на по-късен етап ще е наличен и в златист.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *