Два нови модела в G7 серията смартфони на LG
LG представи два нови варианта на G7 – LG G7 One и LG G7 Fit. Устройствата са с почти еднакъв дизайн и се различават по параметри и софтуерни решения.
Определено по-интересният е LG G7 One, който е част от програмата Android One и включва стокова версия на Android. Конструкцията му е от метал и стъкло като също е има IP68 сертификация, Quad DAC, 3000mAh батерия, слот за памет карта, boombox говорител и 6.1“ QHD+ дисплей. Моделът залага на по-ниския клас чипсет Snapdragon 835 и включва по-малко вградена памет за съхранение – 32GB. Основната камера е единична – 16MP и с бленда F1.6. Фактът, че моделът е част от Android One програмата, означава че ще са достъпни по-бързо новите софтуерни актуализации.
Другото попълнение, LG G7 Fit е в средния клас и идва с чипсет Snapdragon 821, който е наличен и в миналогодишния LG G6. Наред с това в него намираме още 4GB RAM и 32/64GB разширяема памет за съхранение. Основната камера е единична – 16MP с бленда f/2.2.