Два нови смарт хладилника от LG ще бъдат демонстрирани на CES

По време на CES, LG ще представи два нови умни хладилника – LG InstaView с Craft Ice и второ поколение LG InstaView ThinQ. Технологията InstaView на LG прави възможно надничането в хладилника без отваряне на вратата чрез прозрачния панел, който също позволява търсенето на рецепти и гледане на видеа.

InstaView с Craft Ice е първият хладилник в света с ледогенератор, който произвежда сферичен лед, топящ се по-бавно от обикновения. С 5 см. в диаметър, кръглият лед запазва вкусовете и температурата за по-дълго. Моделът вече се предлага в САЩ а през годината ще е достъпен и на други пазари.

InstaView хладилници ще бъдат обновено с второ поколение ThinQ технология. Чрез нея ще е възможно проследяването на наличните продукти в хладилника, като това се следи в реално вре,е. LG InstaView ThinQ ще може да предлага на потребителя какво да сготви на базата на наличните продукти. Новата по-умна технология ще може да предупреди, че даден продукт е на привършване и да предложи опции за повторното им купуване много преди потребителя да разбере, че няма яйца.

Прозрачният панел на LG InstaView за 2020 прави много повече от това да позволи на потребителя да надзърне в хладилника без да го отваря. Втората функция на панела е 22-инчов дисплей, който позволява да сърфирате в интернет или да гледате видео-рецепти само с помощта на Wi-Fi, без допълнителен телефон или таблет.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *