Realme навлиза все по-сериозно в Европа
Realme проведе пресконференция по време на IFA, с която засили присъствието си на европейския пазар. Целта на компанията е да превърне Европа във втория си по важност пазар след Индия в рамките на идните две години. За тази цел Realme представи редица устройства, които ще са достъпни на стария континент.
Освен портфолиото си от вече представени смартфони, които скоро ще са достъпни в Европа, компанията анонсира и нов умен часпвник наречен Realme Watch S Pro. Той ще разполага с AMOLED дисплей с кръгла форма и доста наподобява на Galaxy Watch 3, като разполага и с два бутона.
Друг нов продукт са напълно безжичните слушалките Realme Buds Air Pro, които наподобяват доста на AirPods Pro, а освен това ще имат и технология за шумопотискане. Двата нови безжични продукта ще се появят в Европа през последното тримесечие на годината. Сред другите нови устройства са умната крушка Realme Smart Bulb, камерата за видеонаблюдение Realme Smart Cam 360 и 55-инчов телевизор.