Български детски смарт часовник проби в Австрия

Българската компания Алтерко Роботикс сключи първи договор със западноевропейски телеком за доставката на часовниците MyKi. В края на миналата седмица българската IoT компания и най-големият австрийски мобилен оператор А1 подписаха споразумение и детският GPS/GSM часовник е вече наличен в цялата мрежа на оператора в страната.

От компанията споделят: „Много сме щастливи, че популярността на MyKi не стихва и продуктът ни е вече в продажба в Австрия. Благодарим на А1 за доверието! – сподели Димитър Димитров, изпълнителен директор на Алтерко Роботикс. – А1 е най-големият мобилен оператор в Австрия и първият телеком в Западна Европа, който пуска часовника ни в продажба. Междувременно, интересът към MyKi от страна на операторите в Англия, Франция и Германия е също много голям и текат тестове. Надяваме се скоро да можем да се похвалим с добри новини и от тези страни.“

От Алтерко Роботикс разкриват също, че следващия месец планират да пуснат нов продукт, който ще бъде от полза за всяко семейство.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *