През юни Vivacom акцентира върху селекция устройства на Samsung
През юни Vivacom предлага на почитателите на Samsung селекция от смарт устройства в различни категории. Това включва флагманската серия Galaxy S23, смарт часовника Watch5 Pro и безжичните слушалки Galaxy Buds2. Устройствата се предлагат онлайн на лизинг за 24 месеца или в брой при сключване на 24-месечен договор за план Unlimited MAX.
Samsung Galaxy S23 идва със 128GB памет в комплект с калъф и стъклен протектор. Устройството разполага с най-мощния чипсет за Android, Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy. Основната камера включва 50-мегапискелов сензор и се предлага на цена 55,98 лева на месец на лизинг за 24 месеца в комбинация с план Unlimited MAX. От телекома предлагат Galaxy S23+ с 256GB памет и е с по-голям екран. Този модел се предлага на цена 72,98 лева на месец на лизинг за 24 месеца в комбинация с план Unlimited MAX.
Премиум флагманът Galaxy S23 Ultra също е с 256GB, като се отличава с наличието на 200MP сензор, както и перископен обектив за значителен оптичен зуум и вграден стилус S Pen. Цената му при 24-месечен лизинг е 90,98 лева на месец, в комбинация с мобилен план Unlimited MAX.
Часовникът Watch5 Pro 45mm LTE е на цена 19,98 лева на месец на лизинг за 24 месеца в комбинация с план Unlimited MAX. Що се отнася до слушалките Buds2, те струват 9,98 лева еднократно в брой в комбинация с Unlimited MAX.