realme с нова стратегия за AI

realme обяви новата си стратегия за изкуствен интелект (AI/ИИ) – AI Dark horse, с амбиция да проучи следващата ера на AI технологията. За целта компанията си сътрудничи с технологични гиганти като Qualcomm и Google по отношение на II в новия флагман GT 7 Pro.

Стратегията набляга на основните технологии, фокуса върху клиента и сътрудничеството. realme значително увеличи своите инвестиции в AI като увеличава финансирането за изследвания в AI с 613% и наема седем пъти повече инженери.

Освен това, стратегическите партньорства на realme с индустриални лидери са от ключово значение за насърчаване на иновациите, подобряване на потребителското изживяване и постигане на отличия в AI технологията.

Благодарение на решенията NEXT AI, GT 7 Pro ще предложи множество функционалности с изкуствен интелект, включително за фотография и игри. AI Sketch to Image преобразува прости скици в детайлни изображения, AI Motion Deblur и AI Telephoto Ultra Clarity осигуряват яснота на кадрите, а AI Game Super Resolution подобрява визуализацията в игрите до резолюция от 1.5K.

NEXT AI лабораторията на компанията е съсредоточена върху три ключови области: AI ефективност, AI изображения и AI гейминг. Мисията на новата система е определена като „Вдъхновение, въображение, иновация“.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *