Мтел започва продажбите на LG G4

От следващата седмица в магазините на Мтел можете да намерите LG G4.

Телекомът ще предлага смартфона с цени от 40 лева на месец на изплащане или 930 лева в брой с двугодишен абонамент за тарифния план Мтел безкрай 50.

Специалната версия на LG G4 се предлага с покритие от ръчно обработена висококачествена естествена шагренирана телешка кожа. В магазините на Мтел ще са налични два от вариантите – в черен и кафяв цвят. В комплекта клиентите могат да намерят и стандартен панел за LG G4.

Изработката на кожения заден панел на G4 отнема около 12 седмици. Оцветяването е с растителни бои, а всеки шев е направен с конци от еко-материали. Допълнителната обработка на кожата я оформя и подсилва, за да прилепне безпроблемно върху смартфона, а специален защитен слой запазва лицевата ѝ страна, релефа и порите ѝ. Тествана е за устойчивост при ежедневна работа и срещу често срещани петна и замърсявания.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *